Krasnodar pravi razliku, LE sve bliža

Getty Image

Krasnodar je na domaćem terenu slavio sa 2:0 protiv Arsenala iz Tule, a Srđan Mijajilović je odigrao ceo susret u remiju ekipe Krilja Sovjetov protiv Rubina u Samari bez golova.

U trećoj utakmici kola Ordenburg je savladao Tom sa 2:1 u Tomsku – u vođstvo ih je doveo Ade, ali je u 36. minutu Aleksej Pugin izjednačio rezultat. Konačan rezultat postigao je bivši fudbaler Crvene zvezde Blagoj Georgijev golom u 73. minutu.

Tom ostaje zakucan za dno tabele, a Orenburg se pobedom približio Anžiju koji se nalazi na pet bodova od zone ispadanja.

Krasnodar je do svoje pobede od 2:0 došao golovima Čarlsa Kaborea, veznjaka iz Burkine Faso, u 49. minutu i Fjodora Smolova pet minuta pre kraja meča.

Arsenal je posle novog poraza pretposlednji, dok je Krasnodar na četvrtom mestu koje vodi u ligu Evropa sa pet bodova više od petoplasiranog Rostova.

Pogledajte REZULTATE i TABELU ruske Premijer lige.