Orenburg preokretom do treće pobede u sezoni

Printscreen

Četvrto kolo ruske Premijer lige otvorio je duel Anžija i Orenburga u kome su do pobede, nakon preokreta, došli gosti.

Orenburg je kao gost savladao Anži 3:1 i tako upisao treću pobedu u sezoni, nakon poraza od Spartaka na otvaranju sezone.

Anži je nakon 12 minuta igre došao do vođstva golom Novoseltseva, a ishod meča mogao je da bude i drugačiji da je u 41. minutu Markelov bio precizan sa bele tačke i doneo svom timu vođstvo od 2:0.

Ovako, drugo poluvreme je u potpusnosti pripalo gostima koji su sa tri postignuta gola došli do potpunog preokreta i bar na kratko će biti na prvom mestu na tabeli.

Orenburg je preokret započeo sa bele tačke u 69. minutu, a precizan izvođač kaznenog udarca bio je Slovenac Denis Popović.

U 77. minutu je Sutormin doneo vođstvo gostima, a pobedu je potvrdio Čukanov u 83. minutu.

Orenburg u petom kolu dočekuje Krasnodar, a Anži će u Moskvu u goste Lokomotivi.