Moskovljani slavili u Čečeniji

Rusija 13. mar. 202020:14 > 20:21
Epsilon Getty Images Sport

U prvom meču 22. kola ruske Superlige moskovski Dinamo slavio je u petak na gostovanju Ahmatu.

Fudbaleri moskovskog Dinama slavili su na gostovanju Ahmatu u Groznom i pobedu upisali rezultatom 3:2.

Domaćin je poveo već u desetom minutu golom koji je postigao Odise Roši, a odgovor Dinama usledio je nakon samo 16 minuta. Strelac za izjednačenje bio je Konstantin Rauš.

U 50. minutu gosti do vođstva dolaze sa bele tačke. Precizan je u izvođenju penala bio Maksimilijan Filip.

Dva tima priredila su zanimljiv finiš meča. U 86. minutu bilo je 3:1 za goste nakon gola Dmitrija Skopinceva, a za konačan rezultat strelac je tri minuta kasnije bio Denis Glušakov.

Nakon druge vezane pobede, a osme u prvenstvu Moskovljani su šesti na tabeli sa 30 bodova, ekipa iz Čečenije je poslenja sa deset poraza i 20 bodova.