Rusija: Himki se vratio u sudijskoj nadoknadi

Rusija 25. okt. 202019:50 > 19:53
REUTERS/Sergei Pivovarov

Tri meča 12. kola ruske Premijer lige igrala su se u nedelju, a po tri boda osvojili su Himki i Ahmat, dok u duelu u Jekaterinburgu između Urala i Tambova nije bilo golova.

Himki je stigao do tek druge pobede u sezoni, pošto je na Donu s 2:0 pobedio Rostov pogocima u sudijskoj nadoknadi vremena.

U 90+1. minutu gol je postigao Mirzov, dok je Idovu u 90+5. postavio konačnih 2:0. Prethodno je Jeremenko u 71. minutu dobio crveni karton zbog pregrubog starta.

Ural je dočekao Tambov, a konačan rezultat bio je 0:0. Branko Jovičić odigrao je čitav meč za Ural.

Oba tima ostaju na mestima na kojima su bila, a Tambov je sa 12 bodova prvi “iznad crte”.

Ahmat je u Groznom slavio sa 3:1 protiv Ufce, a strelci za ekipu iz Čečenije bili su Beriša dva puta i Iljin.

Defanzivac Miroslav Bogosavac bio je u sastavu pobedničkoh tima svih 90 minuta, dok je Komnen Andrić bio u napadu Ufe.