CSKA bolji od Zenita, Rostov slomio Himki

Michael Regan/Getty Images

U nedelju su odigrane četiri utakmice 20. kola ruske Premijer lgie, a pobede su u pisali Rostov, Ahmat i CSKA, dok je duel Nižnjeg i Torpeda završen bez pobednika.

Moskovski CSKA savladao je Zenit 1:0. Pobedonosni gol postigao je Čalov u 72. minutu, kada mu je asistirao Oblijakov.

Zenit je lider na tabeli sa 48 bodova, sedam više od Rostova. Moskovljani su peti sa 35 bodova.

Rostov je dobio Himki 1:0, a jedini gol postigao je Osipenko u 18. minutu iz penala. Za Himki je to bio 13. poraz ove sezone i na pretposlednjem je mestu na tabeli.

Ahmat je takođe sa 1:0 savladao Krila Sovjetov, a strelac je bio Timofejev u 46. minutu.

Nižnji Novgorod i Torpedo iz Moskve podelili su bodove – 1:1. Gotsuk je pogodio za vođstvo domaćih u 34. minutu, a bod svojoj ekipi doneo je Reina u 58. minutu.