Kup Rusije: Krila Sovjetov bolja od Jokanovićevog Dinama

Guliver

Fudbaleri Krila Sovjetov plasirali su se u polufinale Kupa Rusije pošto su u dva meča bili bolji od Dinama iz Moskve.

Kup Rusije

Nakon pobede u prvoj utakmici pred svojim navijačima u Samari, fudbaleri Krila Sovjetov uspeli su da u revanšu u Moskvi odigraju nerešeno 1:1.

Poveli su gosti na VTB Areni u 20. minutu iz jedanesterca pogotkom nesuđenog pojačanja Crvene zvezde Vladimira Pisarskog (Sičev). Penalu je prehodio prekršaj Kamerunca Mumija Nagmalea nad Argentincem Benhaminom Gareom.

U finišu prvog poluvremena ekipa Slaviše Jokanovića mogla je do izjednačenja, ali je Arsen Zaharjan pogodio stativu.

Konačno, u 75. minutu Dinamo je uspeo da postigne gol preko Jaroslava Gladiševa, ali je to na kraju bilo dovoljno samo za nerešen rezultat.