Nezaboravno veče: Prvenac Gajića za pobedu CSKA u 93!

Milan Gajic of CSKA Moscow looks on during the warm-up ahead of the Russian Premier League match between FC Zenit Saint Petersburg and PFC CSKA Moscow on August 13, 2022 at Gazprom Arena in Saint Petersburg, Russia. Saint Petersburg Russia PUBLICATIONxNOTxINxFRA Copyright: Zenit St. Petersburg V CSKA Moscow - Russian Premier League Milan Gajic of CSKA Moscow looks on during the warm-up ahead
Mike Kireev/via Guliver image

U Rusiju su u sredu na programu bile utakmice drugog kola nacionalnog kupa.

Kup Rusije

Nezaboravno veče imao je doskorašnji fudbaler Crvene zvezde, Milan Gajić.

Njegov CSKA dočekao je u Moskvi ekipu Urala iz Jekaterinburga i do 93. minuta rezultat je glasio nerešeno 1:1. Srpski defanzivac je u trećem minutu sudijske nadoknade vremena uspeo da matira odbranu gostiju i postane heroj utakmice.

Bio je to njegov prvenac u dresu „armejaca“. Za veliko slavlje na VEB areni u Moskvi.

Od srpskih igrača na terenu su bili i Mihajlo Banjac (Krasnodar), Stefan Šapić (Torpedo M) i Ivan Miladinović (Soči, ušao u igru).

Rezultati: Lokomotiva Moskva – Krasnodar 2:2, Soči – Torpedo Moskva 1:3, Krila Sovjetov – Zenit 2:0, Rostov – Orenburg 3:1 i CSKA Moscow – Ural 2:1.