Nikolićeva Lokomotiva u polufinalu Kupa Rusije

Rusija 7. apr. 202120:121 komentar
Print screen/SK

Dva meča četvrtfinala Kupa Rusije odigrana su u sredu. Pobede i plasman u polufinale su upisali Ahmat i Lokomotiva.

Lokomotiva Marka Nikolića plasirala se u polufinale Kupa pobedom na gostovanju Sočiju rezultatom 3:1.

Dva gola je za Lokomotivu postigao Fedor Smolov, prvi u samom finišu prvog poluvremena, a drugi u 63. minutu, nakon što je Soči već ostao sa igračem manje jer je u 50. minutu Zaika dobio drugi žuti karton.

Smanjio je Jusupov na 2:1 u 70. minutu, ali je u šestom minutu nadoknade Kamano pogodio za konačnih 3:1 i plasman svog tima u sledeće kolo.

U polufinale se plasirao i Ahmat koji je eliminisao Ufu minimalnom pobedom, zahvaljujući golu Karina u 55. minutu.

U preostala dva polufinala sastaju se Arsenal Tula i CSKA i Samara i Dinamo Moskva.