Treći gol Ranđelovića u sezoni, Ural beži iz opasne zone

Guliver Image

Fudbaleri Urala pobedili su ekipu Himkija 2:1 u prvoj utakmici 12. kola Premijer lige Rusije.

Povezane vesti

Tim iz Jekaterinburga je posle lošeg starta sezone uspeo da dođe do trećeg trijumfa u poslednja četiri meča i sa 10 bodova skočio je na 12. poziciju tabele, dok je Himki pretposlednji sa dva boda manje.

Ural je poveo u 5. minutu pogotkom Alekseja Kaštanova, što mu je bio treći gol u sezoni, a konačan rezultat postavio je Lazar Ranđelović, koji je letos iz Olimpijakosa došao u Rusiju.

Srpski internacionalac je u 63. minutu postigao treći pogodak u sezoni, a u strelce se upisao i u minuloj utakmici sa Lokomotivom.

Konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena postavio je Ilja Kuharčuk.

Ural u sledećem kolu gostuje Rostovu, a Himki će seriju poraza pokušati da prekine na svom terenu protiv Fakela.