Rejna: Šta je trebalo da uradim, da nestanem?

Serie A 1. mar 20170:26 > 0:28
Francesco Pecoraro/Getty Images

Golman Napolija Pepe Rejna rekao je da je njegov tim poražen od Juventusa u prvoj utakmici polufinala Kupa Italije zbog sudijskih odluka.

Stara dama‘ je slavila sa 3:1 protiv Napolija na svom terenu, a šampionu Italije su dosuđena dva penala. Po mišljenju sudije, drugi je skrivio Rejna, faulom nad Huanom Kvardadom, što španski golman negira.

Odigrali smo dobro prvo poluvreme, Juventus nam nije pripretio, odradili smo odlično svoj posao. U drugom poluvremenu je bilo nekoliko incidenata i sve se promenilo. Utakmicu su promenile sudijske odluke, to je sve“, rekao je Rejna.

Rejna je bio posebno ljut zbog drugog penala koji je dosuđen, iako je krenuo na loptu, pokupio ju je, ali je potom udario u Kvadrada.

Šta je trebalo da uradim, da nestanem? Ako sudija uzme loptu, on uzme loptu i to je kraj priče. Da li sudije ne treba da diraju loptu. Moje mišljenje je da sam ja pomerio loptu, tako da je on mogao ili da skoči ili da se skloni. Ljudi ne pričaju dovoljno o prekršaju nad Albiolom. To je više bio penal, nego ovaj koji je dosuđen posle sudara sa Kvadradom. Definitivno moramo da naučimo nešto i budemo bolji u drugoj utakmici, ali sam besan. Nije fer. Sudijske odluke su uticale na konačan rezultat“, naglasio je Rejna.

Revanš utakmica polufinala Kupa Italije na programu je 5. aprila.