IKŠ: Eder srušio Bajern u Singapuru

Serie A 27. jul 201715:40 > 15:56
Getty images/ Claudio Villa

Fudbaleri Intera su savladali Bajern u Singapuru rezultatom 2:0, u okviru Internacionalnog kupa šampiona.

Pred 24 hiljade navijača na „Nacionalnom“ stadionu u Singapuru Inter je slavio golovima dvostrukog strelca Edera.

Italijanski reprezentativac je mrežu Bavaraca pogađao u 8. i 30. minutu, oba puta glavom. Najpre je odlično regovao na asistenciju Kandreve, dok mu je kod drugog gola asistirao Ivan Perišić, da bi Eder spretno reagovao i loptu proturio kroz noge golmanu Bajerna Svenu Ulrajhu.

Šansu da zaigra za Bajern u prijateljskom meču dobio je i mladi srpski internacionalac Miloš Pantović, koji je u 33. minutu u igru ušao umesto Franka Riberija.

Inter će posle pobeda nad Lionom i Bajernom, u IKŠ igrati još jedan meč. Ekipa trenera Lučana Spaletija 29. jula izlazi na megdan Čelsiju, takođe u Singapuru.

Bajern je nastavio sa slabim predsezonskim izdanjima, gde je uz Inter, poražen i od Milana i Arsenala, dok je jedino savladao Čelsi.