Ikardi sa bele tačke za pobedu Intera

Serie A 15. dec 201819:57 > 19:59
Emilio Andreoli/Getty Images

Fudbaleri Intera došli su di 10. pobede u sezoni u duelu 16. kola Serije A protiv Udinezea.

Inter je sa 1:0 slavio protiv Udinezea golom koji je sa bele tačke u 75. minutu postigao Mauro Ikardi.

Nije mnogo pravih prilika bilo sve do 66. minuta kada se u šansi našao Ikardi, ali je lopta nakon njegovog šuta otišla malo pored stative.

Inter je penal dobio nakon što je sudija proverio snimak i utvrdio da je jedan od igrača Udinezea igrao rukom, a precizan je bio Ikardi koji je mogao svom timu da donese i ubedljiviju pobedu, ali je njegov gol u 76. minutu poništen zbog ofsajda.

Inter je tako došao do tri boda nakon remija sa Romom i poraza od Juventusa i sa 32 boda je na trećem mestu na tabeli. Udineze je nakon devetog poraza tik iznad opasne zone sa 13 bodova.