Milan nadigrao Lazovićevu Đenovu

Serie A 21. jan 201916:54 > 17:01
Paolo Rattini/Getty Images

Fudbaleri Milana slavili su u meču 20. kola Serije A protiv ekipe Đenove rezultatom 2:0.

Meč je bolje otvorila domaća ekipa, koja je tokom prvog dela igre imala tri izgledne šanse da stigne do vođstva, ali je Đanluiđi Donaruma odlično reagovao. 19-godišnji golman je u 27. minutu sačuvao gol Milana, kada je odbranio sjajan šut Danijela Bese.

Do kraja prvog poluvremena priliku za pogodak imali su i gosti, ali nisu uspeli da je iskoriste i na pauzu odu makar sa golom prednosti.

Drugi deo igre obeležila je mnogo bolja igra Milana, a vođstvo gostima doneo je Fabio Borini u 72. minutu, posle asistencije Kontija.

Konačnih 2:0 postavio je Suso u 83. minutu.

Srpski fudbaler Darko Lazović odigrao je svih 90 minuta za Đenovu, dok Ivan Lakićević nije ulazio u igru.

Sa druge strane, hrvatski defanzivac Ivan Strinić nije ulazio u igru za Milan.

Milan sada ima 34 boda i nalazi se na četvrtom mestu na tabeli, dok je Đenova na 14. poziciji sa 20 bodova.

Pogledajte rezultate i tabelu italijanske Serije A.