Poraz bez Ikardija, Inter potopljen na Sardiniji

Serie A 1. mar 201922:21 > 22:34
Enrico Locci, Getty Images Sport

Fudbaleri Kaljarija pobedili su Inter rezultatom 2:1 na svom terenu u prvom meču 26. kola Serije A.

Fudbaleri Intera su neprijatno iznenadili svoje navijače porazom na Sardiniji, u trećem meču u italijanskom šampionatu, na kojem nije igrao napadač Mauro Ikardi, koji je trenutno u lošim ondosima sa upravom kluba iz Milana.

Svi golovi na meču su viđeni u prvom poluvremenu, tačnije od 31. do 43. minuta.

Domaćin je poveo u 31. golom kapitena Luke Ćepitelija, koji je pogodio glavom posle centaršuta Luke Ćigarinija iz slobodnog udarca.

Inter je izjednačio sedam minuta kasnije, kada je posle dodavanja Rađe Naingolana gol glavom postigao Lautaro Martinez.

Kaljari je došao do vođstva, kasnije i slavio, golom Leonarda Pavoletija u 43. minutu.

U drugom poluvremenu je domaćin mogao i do ubedljvije pobede, ali u 90+2. minutu penal nije iskoristio Nikolo Barela.

Inter je treći na tabeli Serije A sa 47 bodova, dok je Kaljari 14. sa 27 bodova.