Tudor se vratio pobedom, Lazović odigrao poluvreme

Serie A 30. mar 201917:07 > 17:12
Francesco Pecoraro/Getty Images

Fudbaleri Udinezea pobedili su na domaćem terenu Đenovu rezultatom 2:0 (1:0), u prvom meču u kojem je "crno-bele" nakon povratka na klupu predvodio nekadašnji hrvatski reprezentativac Igor Tudor.

Domaćin je poveo u četvrtom minutu preko Stefana Okake, koji je pogodio nakon centaršuta Seka Fofane.

Konačnih 2:0 za Udineze postavio je Rolando Mandragora posle dodavanja Ignasija Puseta u 62. minutu.

U redovima Đenovljana Darko Lazović je zamenjen na poluvremenu, a Ivan Radovanović odigrao čitav meč u ekipi Đenove. U ekipi iz Udina dvojica srpskih fudbalera presedela su meč na klupi – Miloš Bocić i Petar Mićin.

Nakon pobede Udineze se nalazi na 15. poziciji sa 28 bodova, četiri više od Bolonje, koja je u opasnoj zoni, a Đenova je 12. sa 33 boda.

U narednom kolu Đenovljani dočekuju Inter na stadionu Luiđi Feraris, a Udineze gostuje Milanu na San Siru.

Prethodnih dana govorilo se da bi Žoze Murinjo ili Antonio Konte mogli da budu naslednici Lučana Spaletija na klupi Intera.