KALČO: Bikovi izdržali u Firenci

Serie A 22. feb 201522:47 > 22:50

Fudbaleri Fiorentine i Torina odigrali su 1-1 u kasnom nedeljnom terminu 24. kola Serije A.

Iako su ljubičasti bili bolji većinom meča, Torinezi nose bod kući, a vrlo je moguće da će na kraju sezone Vićenco Montela i njegovi izabranici žaliti za ovim bodovima. Jer, imali su šansu da se približe na bod Napoliju, koji drži to treće mesto koje vodi u Ligu šampiona.
Prvo je u desetom minutu Kuma Babakar promašio penal, a onda se na Artemio Frankiju ništa posebno osim žutih kartona nije dešavalo do 85. minuta. Prednost domaćima doneo je novajlija Mohamed Salah, ali džaba, samo tri minuta kasnije, Đuzepe Vives je izjednačio za Torino.
Tako je i ostalo i navijači su razočarani napustili Artemio Franki. Što se tiče Torina, oni su na devetom mestu sa realnim šansama da se umešaju u borbu za Evropu.