Bizaran crveni za Ibru, Milan slavio protiv Parme

Serie A 10. apr. 202119:56 > 21:42
Zlatan Ibrahimović
REUTERS/ Jennifer Lorenzini

U duelu 30. kola Serije A Milan je nova tri boda upisao na gostovanju Parmi i slavio rezultatom 3:1.

Milan je poveo nakon samo osam minuta igre posle lepe akcije i asistencije Zlatana Ibrahimovića za Anta Rebića.

U samom finišu prvog poluvremena Frank Kesi je povisio na 2:0 uz dodavanje Tea Ernandeza.

U 60. minutu potpuno bizaran momenat. Dosuđen je slobodan udarac na sredini terena za Milan i dok su se igrači pripremali da nastave sa igrom, sudija je pokazao direktan crveni karton Zlatanu Ibrahimoviću.

Prilično je nejasno zašto, ali svakako ćemo dobiti neko objašnjenje.

Parma je uspela da dođe do jednog gola, u 66. minutu precizan je bio Galjolo, ali rezultat se nije menjao do pred sam kraja meča.

U četvrtom minutu nadoknade, Milan je došao do trećeg gola – Leao je bio strelac.

Milan sada na drugom mestu na tebeli ima 63 boda, osam manje od Intera koji ima meč manje. Parma je pretposlednja sa 20.