Ibrahimović: Idi radi svoja vudu sranja, magarče

Serie A 27. jan 20210:25 > 0:44 8 komentara
Zlatan Ibrahimović, Romelu Lukaku
REUTERS/Daniele Mascolo

Napadači Milana i Intera i nekadašnji saigrači iz Mančester Junajteda, Zlatan Ibrahimović i Romelu Lukaku sukobili su se u finišu prvog poluvremena četvrtfinalnog duela Kupa Italije.

Švedski internacionalac uvredio je snažnog igrača protivničkog tima, a izverviranog Belgijanca jedva su zaustavili u nameri da se na putu ka svlačionici obračuna sa Zlatanom.

Povezane vesti

Prema navodima Sport Mediaseta, Šveđanin je Lukakuu rekao:

Idi radi svoja vudu sranja, magarče.“

Fudbaler Intera je odgovorio:

„Jeb*** se ti i tvoja supruga. Hoćeš da pričaš o mojoj majci? Kučkin sin“.

Sudija je obojici pokazao žuti karton, a Ibrahimović je kasnije zbog dve javne opomene napustio teren. Inter je preokrenuo i golom Kristijana Eriksena iz slobodnog udarca u 97. minutu za 2:1 obezbedio plasman u polufinale.

Igrač Milana se se možda prisetio reči vlasnika Evertona Moširija iz 2018. kada je, govoreći o transferu Belgijanca u Mančester Junajted, istakao da je majka napadača tokom putovanja u Afriku savetovala sinu da se preseli u Čelsi i to je bilo nešto vezano za vudu magiju. Lukaku je to demantovao.