Mihajlović nezadovoljan bodom: Mnogo sam ljut

Serie A 13. feb 20218:58 0 komentara
REUTERS/Daniele Mascolo

Trener Bolonje Siniša Mihajlović bio je neraspoložen posle remija 1:1 sa ekipom Beneventa u prvoj utakmici 26. kola Serije A.

Utakmica je odlično počela po Bolonju. Povela je već u prvom minut, ali su popularne Veštice izjednačile u drugom poluvremenu posle velike greške golmana Lukaša Skorupskog.

Ljut sam. Nerešen ishod nije ono što smo želeli. Rasipamo bodove i to nije dobro. Dešava se da odigrate nerešeno, ali ovog puta nikako ne mogu da budem zadovoljan rezultatom. Nažalost, nastavljamo da primamo golove koje je moguće izbeći”, rekao je Siniša Mihajlović za italijanske medije.

Bolonja je bila bolji rival, bliža pobedi, ali nije uspela da osvoji sva tri boda.

„Imali smo nekoliko prilika da udvostručimo prednost. Činilo se da kontrolišemo situaciju na terenu, ali Benevento je iskoristio nedostatak koncentracije u našoj odbrani. Na kraju je pokušao da nam stvori još više problema”, dodao je srpski trener.

Bolonja i Benevento su izjednačeni na tabeli Serije A sa po 24 boda, nalaze se na 13. i 14. mestu. Toliko imaju i Udineze i Đenova, ali i utakmicu manje odigranu.