Mihajlović: Živ sam, šta više da tražim od 2020.

Serie A 24. dec 20200:47 1 komentar
Siniša Mihajlović
Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images

Fudbaleri Bolonje u 14. kolu italijanskog šampiona odigrali su nerešeno sa Atalantom (2:2) iako su na poluvremenu imali dva gola minusa.

Gosti iz Bergama su pogocima Luisa Muriela u 22. iz penala i 23. minutu došli do ogromne prednosti, međutim, ekipa Siniše Mihajlovića je uspela da dođe do boda. Strelci za njegovu ekipu bili su Takehiro Tomijasu i Neuen Paz.

Bolonja će sledeći meč odigrati 3. januara 2021. na gostovanju Fiorentini, a srpski trener je posle meča istakao da više od ove godine ne može da traži.

Ne mogu više da tražim od ove godine. Ostao sam živ, na ličnom osnovu nisam mogao da tražim više,“ istakao je Mihajlović koji je u 2020. izborio sa leukemijom.

Što se tiče ekipe, imamo 15 bodova, ali zaslužili smo više za ono što smo uradili na terenu. Dobro nam ide, uprkos svim poteškoćama.

Bolonja je u poslednja tri duela upisala tri remija, a poslednji trijumf ostvarili su 29. novembra protiv Krotonea 1:0.