Mihina poruka sudijama: Naučite nešto od Orsata

Serie A 8. jan 202121:19 0 komentara
Maurizio Lagana/Getty Images

Trener Bolonje Siniša Mihajlović ima velike zamerke na suđenje njegovom timu u prethodnih nekoliko mečeva.

Bolonja iza sebe ima pet remija u nizu. Najbliža trijumfu bila je protiv Udinezea u prošloj rundi, ali je primila gol u nadoknadi za 2:2. Jedan od razloga za to nalazi se u činjenici da su Bolonjezi kompletno drugo poluvreme igrali sa desetoricom na terenu.

Povezane vesti

Taj remi sa Udinezeom nas još peče jer je protivnik postigao gol u nadoknadi vremena, koja je trajala deset minuta. Tražim od sudija da ujednače kriterijum. U sredu sam bio ljut na sudiju Airoldija. Gledao sam nedelju pre ovoga kako sudi Danijele Orasto, kako priča i objašnjava stvari igračima, pitam se što to ne mogu i drugi? Postoji jaz između dva tipa suđenja, nije u redu da imamo tako nešto u Seriji A. Nije u redu samo pokazati karton, treba razumeti i momenat na terenu. Nemamo tim grubijana, potrebno je više razumevanja i dijaloga„, požalio se Mihajlović.

Šansu za trijumf, klub sa stadiona Renato Dal Ara ima u subotu od 18 časova kada gostuje Đenovi.

Tamo igra naš bivši igrač, Matija Destro. Kada sam došao u Bolonju, on nije bio spreman da isprati traženi ritam. Drago mi je zbog njega, dobar je momak i postao je i otac. Trudićemo se da mu ne dozvolimo da postigne gol. Izlazimo na teren sa ciljem da pobedimo„, zaključio je Mihajlović.

Uoči duela 17. runde Serije A, Bolonja je 12. na tabeli sa 17 bodova.