Pioli: Razočaran sam i ogorčen, nismo bili na nivou

Fudbal 3. apr 202118:45 > 18:50 0 komentara
AC Milan Stefano Pioli
REUTERS/Daniele Mascolo

Trener Milana Stefano Pioli smatra da njegov tim nije pokazao mnogo toga u meču protiv Sampdorije u subotu.

Meč na San Siru završen je rezultatom 1:1. Sampdorija je povela u 57. minutu posle gola Fabija Kvaljarele, koji je lobovao Donarumu. Samo minut kasnije gosti su ostali sa desetoricom igrača na terenu, pošto je isključen Adrijen Silva. Do izjednačenja je Milan došao u 87. minutu, kada je mrežu zatresao Hauge.

„Nismo pokazali mnogo toga, nismo imali ritma, naš pristup je bio pogrešan. Generalno, bio je ovo komplikovan meč za nas“, rekao je Pioli.

„Razočaran sam i ogorčen. Moramo ovaj meč što pre da zaboravimo. Nismo igrali na željenom nivou“.

Milan je drugi na tabeli sa 5 bodova manje od lidera Intera, koji ima dva meča manje.