Preokret Intera u Kremoni u režiji Lautara

Serie A 28. jan 202319:58 0 komentara
AP Photo/Luca Bruno/via Guliver

Oporavio se Inter od kiksa na svom terenu protiv Empolija i zabeležio pobedu u 20. kolu Serije A protiv Kremonezea 2:1.

Uspeo je Inter da se vrati posle šokantnog poraza na Meaci od Empolija. I sa ova tri boda izbio je na drugo mesto na tabeli, preskočivši Milan, koji ima utakmicu manje, ali se i nalazi u očajnoj formi.

Nije sve bilo glatko za neroazure. Poveli su domaći u 11. minutu, a strelac je bio Okereke. Ipak, na scenu je stupio Lautaro Martines. Čovek koji se nalazi u sjajnoj formi od povratka sa mundijala u Kataru, doneo je izjednačenje u 21. minutu.

Rezultatom 1:1 otišlo se na poluvreme. U drugom je viđen samo jedan gol. Jedan, ali za Inter itekako vredan. U 65. minutu akciju napadačkog tandema Džeko-Martines krunisao je Argentinac drugim golom na ovom meču, ukupno šestim na sedam utakmica od kraja mundijalske pauze.