Preokret Sasuola za šesti uzastopni poraz Verone u Seriji A

Serie A 24. okt 202222:43 0 komentara
Sasuolo Sassuolo s Davide Frattesi L and Hellas Verona s Simone Verdi R in action during the Italian Serie A soccer match US Sassuolo vs Hellas Verona FC at Mapei Stadium in Reggio Emilia, Italy, 24 October 2022. ANSA / October 24, 2022, REGGIO EMILIA, Italy: Sassuolo s Davide Frattesi (L) and Hellas Verona s Simone Verdi (R) in action du
Serena Campanini via Guliver image

Fudbaleri Sasuola pobedili su kao domaćini tim Verone 2:1 u poslednjoj utakmici 11. kola Serije A.

Serija A

Gosti su poveli već u drugom minutu pogotkom Čečerinija na asistenciju Depaolija.

Izjednačio je  u 32. minutu Laurijente na dodavanje Pedra Obijanga, a pobedu i preokret u korist domaćeg tima doneo je Fratezi u 74. minutu posle akcije Hameda Traorea.

Goste iz Verone propustili su nekoliko dobrih prilika, ali su na kraju doživeli šesti uzastopni poraz u Seriji A.

Ranije tokom dana Sampdorija je kao gost savladala Kremoneze što je bila prva ligaška pobeda za tim Dejana Stankovića, koji je sad pobegao sa poslednjeg mesta na tabeli.

Fenjer je preuzeo upravo Kremonze, dok je sad Verona pretposlednja. Sasuolo je u sredini tabele sa 13 bodova.

U narednom kolu i jedne i druge čekaju veliki izazovi, Sasuolo gostuje vodećem Napoliju, dok Verona dočekuje tim Rome.