Prvenac Brekala, Torinu bod u Veneciji

Serie A 27. sep. 202122:50
Valerio Pennicino, Getty Images Sport

U poslednjem susretu šetog kola Serije A Venecija i Torino podelili su bodove odigravši nerešeno 1:1.

Posle poraza u prva dva kola ekipa Ivana Jurića stabilizovala se i sada je Torino u seriji od četiri utakmice bez poraza. Mogli su da dođu i do treće pobede, pošto su prvi došli do gola. Prvenac u dresu Bikova postigao je Josip Brekalo u 56. minutu.

Ipak, Venecija je došla do izjednačenja u 78. minutu. Điđi je u kratkom intervalu dobio dva žuta kartona, a drugi u 77. minutu zbog faula u šesnaestercu. Em crveni karton, em penal koji je u gol pretvorio Aramu. Iako su poslednjih 10-ak minuta imali igrača više domaći ipak nisu uspeli do sva tri boda.

Torino je deveti na tabeli sa osam bodova, koliko ima i gradski rival Juventus i Bolonja Siniše Mihajlovića, dok je Venecija 16. sa svega četiri boda.