Serija A: Venecija ispustila tri gola prednosti

Serie A 5. dec 202117:20 > 17:26 0 komentara
Verona
REUTERS/Jennifer Lorenzini

U uzbudljivom meču Verona savladala Veneciju u gostima rezultatom 4:3, dok su Specija i Sasuolo remizirali 2:2.

Fudbaleri Venecije su odlično počeli meč i već u 28. minutu vodili 3:0, a golove su postigli Čekaroni, Crnigoj i Henri. Ipak, na startu drugog poluvremena Henri postiže autogol i tako kreće da se smanjuje prednost domaćina.

Isključenje strelca prvog gola u 63. minutu zbog dobijanja crvenog kartona zbog igranja rukom ostaje sa igračem manje na terenu, što se znatno odrazilo na igru.

Samo dva minuta kasnije Kaprari iz penala postiže drugi gol za Veronu. Nekoliko trenutaka potom Simeone postiže još jedan pogodak za goste, a potom i u 85. minutu za konačan rezultat.

U startnoj postavi našli su se srpski fudbaleri Ivan Ilić i Darko Lazović.

Preokret je viđen i u Speciji, gde su domaćini imali dva gola prednosti zahvaljujući manajau i Gjasiju, da bi potom Đakomo Raspadorij postigao dva pogotka za izjednačenje.