Torino slavio, Radonjić asistent

Serie A 23. okt 202214:47 0 komentara
Torino FC v Palermo FC - Coppa Italia Sasa Lukic of Torino FC celebrates with Nemanja Radonjic of Torino FC after scoring a goal during the Coppa Italia football match between Torino FC and Palermo FC. Turin Italy Copyright: Torino FC v Palermo FC - Coppa Italia Sasa Lukic of Torino FC celebrates with Nemanja Radonjic of Torino FC after scorin
Nicol Campo via Guliver image

Fudbaleri Torina pobedi su Udineze u gostima rezultatom 1:2 u utakmici 11. kola Serije A.

Gostujuća ekipa je do vođstva došla u 14. minutu kada je gol postigao Ola Aina, koga je proigrao Aleksej Mirančuk. Đerar Deulofeu uspeo je da izjednači u 26. minutu. On je pokupio odbijenu loptu i prosledio je u gol Vanje Milinković-Savića.

Odlučujući gol postignut je u 69. minutu. Nemanja Radonjić, koji je samo par minuta ranije ušao u igru, dodao je loptu Pjetru Pelegriju koji je postigao pogodak za 2:1.

Pred sam kraj meča Torino je mogao da povisi prednost jer je Karamo u 93. minutu nije iskoristio zicer koji je imao.

U timu Torina su bili reprezentativci Srbije Saša Lukić, Vanja Milinković-Savić i Nemanja Radonjić, koji je ušao sa klupe, dok je u timu Udinezea bio potencijalni reprezentativac Lazar Samardžić.