Torino slavio u Veroni

Serie A 14. maj 202220:14 0 komentara
REUTERS/Massimo Pinca

Torino je minimalnim rezultatom savladao Veronu u meču 37. kola Serije A, koji nije imao nikakav značaj ni za jednu ekipu.

Bikovi su do tri boda došli golom Brekala u 19. minutu na asistenciju Vojvode. Obe ekipe su igrale otvoreno do kraja meča, ali nije bilo promene rezultata.

povezane vesti

Za pobednički tim ceo meč je odigrao Saša Lukić, kao i Ivan Ilić za tim Verone. Treći srpski reprezentativac Darko Lazović izašao je iz igre u 76. minutu.

U drugom meču u istom terminu u pravoj goleadi Specija je kao gost dobila Udineze 3:2. Domaći su poveli preko Moline, ali do kraja poluvremena rezultat su preokrenuli Verde i Gjasi.

Kada je na startu drugog dela pogodio Mađore bilo je jasno da će Specija prekinuti niz od četiri poraza. U finišu su gosti promašili i penal, a Nestorovski je u četvrtom minutu nadoknade postavio konačnih 3:2.