Verona došla do pobede u 90+2, Lazović asistent

Serie A 22. nov 202120:36 0 komentara
Darko Lazović
REUTERS/Massimo Pinca

Vratio se Igor Tudor, vratili se osmesi u Veroni. A kada se Verona smeje, obično dobija. Tako je bilo i ovog puta. Ubeležena su nova tri boda posle dramatične završnice u meču 13. kola protiv Empolija i pobede 2:1.

Posle prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, drugih 45 minuta donelo je mnogo uzbuđenja. Na poluvremenu je još jedan povratnik, Darko Lazović ušao u igru. I odmah se osetio efekat njgovog ulaska.

Već u 49. minutu asistirao je Baraku, koji je zatresao mrežu za 1:0. Ipak, Empoli je došao do izjednačenja, pošto je Simeone Romanjoli u 67. minutu postigao gol.

Delovalo je da će povratnik u Seriju A odneti zlata vredan bod sa Bentegodija. Ali ova Verona se nikada ne sme otpisati. U drugom minutu nadoknade Barak je ovog puta asistirao Tamezeu, koji je postigao pobedonosni pogodak.

Ovom pobedom Verona je izbila na deveto mesto sa 19 bodva, dva manje od Lacija, Fiorentine i Juventusa. Empoli je 11. sa tri boda manje.