Vlahović het trikom za poluvreme rasterao Veštice

Serie A 13. mar 202119:21 > 19:265 komentara
Gabriele Maltinti/Getty Images

Gotovo je tek poluvreme u Beneventu, ali već sada je jasno da je meč obeležio srpski napadač Dušan Vlahović koji je postigao het-trik.

povezano

Ono što je Vlahović izveo u prvih 45 minuta sigurno će biti ako ne prva, onda jedna od glavnih vesti na Apeninima. Srpski centarfor za samo 45 minuta postigao je het-trik i obezbedio Fiorentini vođstvo 3:0. Seriju golova započeo je u osmom minutu, nastavio ju je u 26. a zaokružio u prvom minutu nadoknade.

Ipak, rekord za najbrži het-trik pripada Keiti Baldeu koji je za samo pet minuta uspeo da postigne tri gola za Lacio protiv Palerma, ali i ovo dostignuće je za anale. Na ovaj način Vlahović je upotpunio sjajno popodne srpskih fudbalera na Apeninima, pošto su mreže tresli i Đuričić i Lazović.