„Policajci“ posustaju u trci za titulu

Lahoz
Action Images via Reuters/Lee Smith

Porazom od Sent Džonstona (1:2), u 14. kolu Premijeršipa, fudbaleri Rendžersa ostali su na minus sedam, iza lidera Seltika.

Od početka, zanimljivo, pitao se domaći tim.

Povezano

Pred odlazak na odmor, posle solo prodora, pogodio je Braun za 1:0. Sredinom nastavka, na asistenciju Meja, Klark je duplirao prednost Sent Džonstona. Smanjio je iskusni Džejms Tavernije, u 74. minutu, što je bilo sve od „policajaca“, pred 7.487 gledalaca, na Mek Dajrmid parku.

U drugoj utakmici dana, Harts je golom Šenklanda, u 87. minutu, upisao tri boda protiv Madervela (3:2).

Iako sa desetoricom, od 38. minuta, bez isključenog Granta, „srca“ su imala snage da stignu do trijumfa. Pred odlazak na odmor, pogodio je Halidej za 1:0. Isti fudbaler, u prvom minutu nastavka, duplirao je prednost Hartsa. Na suprotnoj strani, Mault (59) i Spital (78), anulirali su prednost domaćina, ali nisu imali snage da, zajedno sa saigračima, sačuvaju barem bod.

Harts na četvrtom mestu ima 20 bodova, šesti Sent Džonston sakupio je 19, a deveti Madervel 16.