Rendžers posle preokreta do 4:1

Rendžers,
Ian MacNicol/Getty Images

Fudbaleri Rendžersa, posle preokreta, upisali su tri boda protiv Aberdina (4:1), u 13. kolu Premijeršipa.

Gol Barona, iz 21. minuta, za 0:1, probudio je „policajce“.

Usledilo je brzo izjednačenje Antonija Čolaka, šest minuta kasnije, a u poslednjim sekundama prvog poluvremena i preokret u režiji Džona Landstroma. U drugom poluvremenu, igrao je samo jedan tim. Rendžers je postigao dva gola, preko Tavernijea u 51. i Morelosa u 85. minutu. Na isteku sat vremena igre, jedanaesterac nije iskoristio Tavernije.

Rendžers je drugi sa 29 bodova, četvrti Aberdin ima 19.

Hibernijan je sa 3:0 „isprašio“ Sent Miren. Trijumf Hibsa potpisali su Bojl, Kuharevič i Henderson.

U ostala dva susreta subotnjeg programa upisani su „minimalci“.

Sent Džonstot je na domaćem terenu, autogolom Tejlora, s početka meča, pobedio Kilmarnok.

Trijumf Madervelu, na gostovanju Dandi junajtedu, potpisao je Johansen, golom u 22. minutu.

Treći Hibernijan ima 20 bodova, peti Sent Miren 19, šesti Madervel i sedmi Sent Džonston po 19. Poslednji Dandi junajted, u 13 utakmica, sakupio je devet.