Vujaklija doneo pobedu Zvezdi nad Spartakom

Fudbaleri Crvene zvezde su kod kuće savladali Spartak rezultatom 2:1 u 28. kolu Superlige Srbije.

Crveno-beli su odlično ušli u meč i već u drugom minutu Srđan Vujaklija je postigao svoj prvi gol za Zvezdu.

Marko Petković je odlično prošao po desnoj strani, centrirao, a ispred protivničkog gola se najbolje snašao Vujaklija.

Do kraja poluvremena mreže su mirovale, a sledeći gol je viđen tek u 56. minutu kada je Đorđe Ivanović, na asistenciju nekadašnjeg Zvezdinog igrača Ognjena Mudrinskog, izjednačio rezultat.

Samo dva minuta je bilo potrebno crveno-belima da ponovo povedu. Kanga je dodao loptu Srđanu Vujakliji, a on je ponovo, ovog puta levom nogom, prosledio u mrežu Subotičana za konačnih 2:1.

Do kraja meča Zvezda je stvarala još mnogo šansi, najviše preko Kange, ali je realizacija izostala.

Posle ove pobede Crvena zvezda je i dalje lider na tabeli, koju možete pogledati OVDE.