Čukarički sa igračem više do tri boda

FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog slavili su na Banjici protiv Rada 1:0 (0:0) u prvom meču sedmog kola Superlige Srbije.

U prvom poluvremenu viđena je čvrsta igra sa obe strane, a više šansi da dođe u vođstvo i nešto veći posed lopte imali su izabranici Nenada Lalatovića.

Gosti, ipak, nisu uspeli da pre pauze obezbede prednost.

U nastavku je Čukarički bio konkretniji u napadu, a jedini gol na Banjici postigao je Ognjen Mudrinski u 65. minutu, kome je to prvi gol u dresu Čukaričkog. Meč je praktično rešen u 68. minutu kada je Vladimir Volkov dobio drugi žuti karton, pa je domaći tim nastavio sa igračem manje.

Do kraja meča je Čukarički potpuno preuzeo kontrolu nad igrom i bez mnogo problema upisao četvrti trijumf ove sezone.

Tim sa Banovog Brda se trenutno nalazi na sedmoj poziciji na tabeli sa 10 bodova, dok je Rad na desetom mestu sa sedam bodova.

Pogledajte rezutlate i tabelu Superlige.