Jovanović slavi prvenac: Na pobedu i protiv Dinama

Srbija - Super liga 25. sep. 201711:11 > 11:18
FK Partizan

Mladi napadač Partizana Đorđe Jovanović oduševljen je golom koji je postigao protiv Rada u nedelju na Banjici.

Kao rezervista je 18-godišnjak ušao u igru, pri rezultatu 2:2, da bi 11 minuta pre kraja pogodio za vođstvo Partizana, koji je na kraju slavio 4:2.

„Zaista neverovatna utakmica, posebno za mene. Ovo je moj fudbalski prvenac u zvaničnim utakmicama i to za pobedu voljenog tima. Hvala šefu na ukazanoj prilici“, rekao je Jovanović.

Crno-beli su ispustili dva gola prednosti iz prvog poluvremena protiv „građevinara“, ali su na kraju uspeli da povrate izgubljeno i osvoje sva tri boda.

„Rad nas je iznenadio na početku drugog poluvremena, gde smo neočekivano ispustili prednost. Dobro je da smo uspeli da se izdignemo iz čitave situacije i na kraju dođemo do pobede.

Partizan u četvrtak dočekuje Dinamo Kijev u drugom kolu grupne faze Lige Evrope.

„Nema odmora, ni predaha! Kao i uvek i tu ćemo ići na pobedu bez obzira ko je protivnik“, zaključio je Jovanović.