Napredak u 90+4. do boda protiv Proletera

Srbija - Super liga 11. avg. 201820:53 > 20:55
Printscreen

Fudbaleri Proletera i Napretka odigrali su neređeno u meču četvrtog kola Superlige Srbije.

Proleter je takmičenje u Superligi otvorio porazom od Radničkog u Nišu, ali je nakon toga nanizao tri pobede.

U meču četvrtog kola tim iz Novog Sada ostao je bez pobede u nadoknadi vremena. Na kraju, Proleter – Napredak 1:1.

Proleter je poveo u 54. minutu, a strelac je bio Nemanja Čović- Dvadesetsedmogodišnjem napadaču ovo je prvi gol u sezoni. Kruševljeni su došli do boda u četvrtom minutu nadoknade golom Alekse Vukanovića.

Napredak je sporo ušao u novu sezonu. Nakon pobede protiv Rada na otvaranju sezone, usledio je poraz od Mačve, a zatim dva remija – sa Bačkom i sada sa Proleterom.

Tim Dragana Radojičića u petom kolu igraće protiv Čukaričkog u Beogradu, a Napredak će biti domaćin Crvenoj zvezdi.