Sigurna Mladost, Bačka do boda u nadoknadi

Printscreen

U subotu su, u okviru četvrtog kola Superlige Srbije pobede zabeležili Mladost i Rad. Nerešeno je bilo u mečevima Bačke i Čukaričkog i Mačve i Vojvodine.

Mladost je do druge pobede u sezoni stigla na gostovanju Dinamu iz Vranja. Tim iz Lučana slavio je sa 3:1 i tako i posle četiri meča ostao neporažen u šampionatu.

Golove za Mladost postigli su Stefan Dimić (30. minut), Janko Tumbasević (79. minut) i Lazar Jovanović (90+1.). Poraz novajlije u ligi ublažio je sa bele tačke tri minuta pre kraja meča Zakarija Suraka.

Rad je u Beogradu sa 3:1 savladao Radnik i slavio sa 3:1.

Stefan Mihajlović je Radu doneo prednost, ali se tim iz Surdulice vratio u igru pogotkom Dušana Pantelića. Rad pre odlaska na odmor ponovo dolazi u vođstvo. Ovoga puta mrežu gostiju zatresao je Milan Perendija. Pobedu Građevinara potvrdio je Filip Kasalica.

Bačka je bila domaćin Čukaričkom koji je golom Slobodana Tedića, sjajnog mladog igrača koji je stigao iz škole Vojvodine, poveo u 80. minutu. Ipak, domaćin u prvom minutu nadoknade dolazi do boda. Strelac je bio Luka Micić. Tedića se sećaju svi oni koji su malo pažljivije na našim kanalima pretili Turnir prijateljstva pre dve godine.

U duelu Mačve i Vojvodine nije bilo golova.