Danas je obavljen žreb za takmičarsku sezonu 2019/2020 Linglong Tire Superlige Srbije.
Danas je u prostorijama Sportskog centra FSS u Staroj Pazovi održana 9.sednica Skupštine Zajednice klubova Super lige i Prve lige Srbije na kojoj je obavljen žreb za sezonu 2019/20 u oba takmičarska ranga.
U prostorijama Sportskog centra Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi danas je održana sednica Skupštine Zajednice klubova Super lige i Prve lige Srbije. Pored uobičajenih tačaka na dnevnom redu je bilo izvlačenje parova i određivanje rasporeda odigravanja utakmica za sezonu 2019/20 u oba ranga takmičenja.
Nova sezona Superlige Srbije startuje 20. jula 2019. godine i regularni se igra do 11. aprila 2020. godine posle čega će uslediti plej-of i plej-aut.
Kolo 1
20.07.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – JAVOR MATIS
20.07.2019 00:00 Niš RADNIČKI – PROLETER
20.07.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – TSC
20.07.2019 00:00 Lučani MLADOST – RADNIK
20.07.2019 00:00 Subotica SPARTAK – RAD
20.07.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – NAPREDAK
20.07.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – MAČVA
20.07.2019 00:00 Inđija INĐIJA – PARTIZAN
20.07.2019 00:00 Niš RADNIČKI – PROLETER
20.07.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – TSC
20.07.2019 00:00 Lučani MLADOST – RADNIK
20.07.2019 00:00 Subotica SPARTAK – RAD
20.07.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – NAPREDAK
20.07.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – MAČVA
20.07.2019 00:00 Inđija INĐIJA – PARTIZAN
Kolo 2
27.07.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – PARTIZAN
27.07.2019 00:00 Šabac MAČVA – INĐIJA
27.07.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – VOJVODINA
27.07.2019 00:00 Beograd RAD – ČUKARIČKI
27.07.2019 00:00 Surdulica RADNIK – SPARTAK
27.07.2019 00:00 Senta TSC – MLADOST
27.07.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – FK VOŽDOVA
27.07.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI
27.07.2019 00:00 Šabac MAČVA – INĐIJA
27.07.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – VOJVODINA
27.07.2019 00:00 Beograd RAD – ČUKARIČKI
27.07.2019 00:00 Surdulica RADNIK – SPARTAK
27.07.2019 00:00 Senta TSC – MLADOST
27.07.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – FK VOŽDOVA
27.07.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI
Kolo 3
03.08.2019 00:00 Niš RADNIČKI – JAVOR MATIS
03.08.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – CRVENA ZVEZDA
03.08.2019 00:00 Lučani MLADOST – PROLETER
03.08.2019 00:00 Subotica SPARTAK – TSC
03.08.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – RADNIK
03.08.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – RAD
03.08.2019 00:00 Inđija INĐIJA – NAPREDAK
03.08.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – MAČVA
03.08.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – CRVENA ZVEZDA
03.08.2019 00:00 Lučani MLADOST – PROLETER
03.08.2019 00:00 Subotica SPARTAK – TSC
03.08.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – RADNIK
03.08.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – RAD
03.08.2019 00:00 Inđija INĐIJA – NAPREDAK
03.08.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – MAČVA
Kolo 4
10.08.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – MAČVA
10.08.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – PARTIZAN
10.08.2019 00:00 Beograd RAD – INĐIJA
10.08.2019 00:00 Surdulica RADNIK – VOJVODINA
10.08.2019 00:00 Senta TSC – ČUKARIČKI
10.08.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – SPARTAK
10.08.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – MLADOST
10.08.2019 00:00 Niš RADNIČKI – FK VOŽDOVAC
10.08.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – PARTIZAN
10.08.2019 00:00 Beograd RAD – INĐIJA
10.08.2019 00:00 Surdulica RADNIK – VOJVODINA
10.08.2019 00:00 Senta TSC – ČUKARIČKI
10.08.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – SPARTAK
10.08.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – MLADOST
10.08.2019 00:00 Niš RADNIČKI – FK VOŽDOVAC
Kolo 5
17.08.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – JAVOR MATIS
17.08.2019 00:00 Lučani MLADOST – RADNIČKI
17.08.2019 00:00 Subotica SPARTAK – CRVENA ZVEZDA
17.08.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – PROLETER
17.08.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – TSC
17.08.2019 00:00 Inđija INĐIJA – RADNIK
17.08.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – RAD
17.08.2019 00:00 Šabac MAČVA – NAPREDAK
17.08.2019 00:00 Lučani MLADOST – RADNIČKI
17.08.2019 00:00 Subotica SPARTAK – CRVENA ZVEZDA
17.08.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – PROLETER
17.08.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – TSC
17.08.2019 00:00 Inđija INĐIJA – RADNIK
17.08.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – RAD
17.08.2019 00:00 Šabac MAČVA – NAPREDAK
Kolo 6
24.08.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – NAPREDAK
24.08.2019 00:00 Beograd RAD – MAČVA
24.08.2019 00:00 Surdulica RADNIK – PARTIZAN
24.08.2019 00:00 Senta TSC – INĐIJA
24.08.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – VOJVODINA
24.08.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – ČUKARIČKI
24.08.2019 00:00 Niš RADNIČKI – SPARTAK
24.08.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – MLADOST
24.08.2019 00:00 Beograd RAD – MAČVA
24.08.2019 00:00 Surdulica RADNIK – PARTIZAN
24.08.2019 00:00 Senta TSC – INĐIJA
24.08.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – VOJVODINA
24.08.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – ČUKARIČKI
24.08.2019 00:00 Niš RADNIČKI – SPARTAK
24.08.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – MLADOST
Kolo 7
31.08.2019 00:00 Lučani MLADOST – JAVOR MATIS
31.08.2019 00:00 Subotica SPARTAK – FK VOŽDOVAC
31.08.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – RADNIČKI
31.08.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA
31.08.2019 00:00 Inđija INĐIJA – PROLETER
31.08.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – TSC
31.08.2019 00:00 Šabac MAČVA – RADNIK
31.08.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – RAD
31.08.2019 00:00 Subotica SPARTAK – FK VOŽDOVAC
31.08.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – RADNIČKI
31.08.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA
31.08.2019 00:00 Inđija INĐIJA – PROLETER
31.08.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – TSC
31.08.2019 00:00 Šabac MAČVA – RADNIK
31.08.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – RAD
Kolo 8
14.09.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – RAD
14.09.2019 00:00 Surdulica RADNIK – NAPREDAK
14.09.2019 00:00 Senta TSC – MAČVA
14.09.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – PARTIZAN
14.09.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – INĐIJA
14.09.2019 00:00 Niš RADNIČKI – VOJVODINA
14.09.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – ČUKARIČKI
14.09.2019 00:00 Lučani MLADOST – SPARTAK
14.09.2019 00:00 Surdulica RADNIK – NAPREDAK
14.09.2019 00:00 Senta TSC – MAČVA
14.09.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – PARTIZAN
14.09.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – INĐIJA
14.09.2019 00:00 Niš RADNIČKI – VOJVODINA
14.09.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – ČUKARIČKI
14.09.2019 00:00 Lučani MLADOST – SPARTAK
Kolo 9
21.09.2019 00:00 Subotica SPARTAK – JAVOR MATIS
21.09.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – MLADOST
21.09.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – FK VOŽDOVAC
21.09.2019 00:00 Inđija INĐIJA – RADNIČKI
21.09.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA
21.09.2019 00:00 Šabac MAČVA – PROLETER
21.09.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – TSC
21.09.2019 00:00 Beograd RAD – RADNIK
21.09.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – MLADOST
21.09.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – FK VOŽDOVAC
21.09.2019 00:00 Inđija INĐIJA – RADNIČKI
21.09.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA
21.09.2019 00:00 Šabac MAČVA – PROLETER
21.09.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – TSC
21.09.2019 00:00 Beograd RAD – RADNIK
Kolo 10
29.09.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – RADNIK
29.09.2019 00:00 Senta TSC – RAD
29.09.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – NAPREDAK
29.09.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – MAČVA
29.09.2019 00:00 Niš RADNIČKI – PARTIZAN
29.09.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – INĐIJA
29.09.2019 00:00 Lučani MLADOST – VOJVODINA
29.09.2019 00:00 Subotica SPARTAK – ČUKARIČKI
29.09.2019 00:00 Senta TSC – RAD
29.09.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – NAPREDAK
29.09.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – MAČVA
29.09.2019 00:00 Niš RADNIČKI – PARTIZAN
29.09.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – INĐIJA
29.09.2019 00:00 Lučani MLADOST – VOJVODINA
29.09.2019 00:00 Subotica SPARTAK – ČUKARIČKI
Kolo 11
05.10.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – JAVOR MATIS
05.10.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – SPARTAK
05.10.2019 00:00 Inđija INĐIJA – MLADOST
05.10.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – FK VOŽDOVAC
05.10.2019 00:00 Šabac MAČVA – RADNIČKI
05.10.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – CRVENA ZVEZDA
05.10.2019 00:00 Beograd RAD – PROLETER
05.10.2019 00:00 Surdulica RADNIK – TSC
05.10.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – SPARTAK
05.10.2019 00:00 Inđija INĐIJA – MLADOST
05.10.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – FK VOŽDOVAC
05.10.2019 00:00 Šabac MAČVA – RADNIČKI
05.10.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – CRVENA ZVEZDA
05.10.2019 00:00 Beograd RAD – PROLETER
05.10.2019 00:00 Surdulica RADNIK – TSC
Kolo 12
19.10.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – TSC
19.10.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – RADNIK
19.10.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – RAD
19.10.2019 00:00 Niš RADNIČKI – NAPREDAK
19.10.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – MAČVA
19.10.2019 00:00 Lučani MLADOST – PARTIZAN
19.10.2019 00:00 Subotica SPARTAK – INĐIJA
19.10.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – VOJVODINA
19.10.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – RADNIK
19.10.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – RAD
19.10.2019 00:00 Niš RADNIČKI – NAPREDAK
19.10.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – MAČVA
19.10.2019 00:00 Lučani MLADOST – PARTIZAN
19.10.2019 00:00 Subotica SPARTAK – INĐIJA
19.10.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – VOJVODINA
Kolo 13
26.10.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – JAVOR MATIS
26.10.2019 00:00 Inđija INĐIJA – ČUKARIČKI DOO
26.10.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – SPARTAK
26.10.2019 00:00 Šabac MAČVA – MLADOST
26.10.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – FK VOŽDOVAC
26.10.2019 00:00 Beograd RAD – RADNIČKI
26.10.2019 00:00 Surdulica RADNIK – CRVENA ZVEZDA
26.10.2019 00:00 Senta TSC – PROLETER
26.10.2019 00:00 Inđija INĐIJA – ČUKARIČKI DOO
26.10.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – SPARTAK
26.10.2019 00:00 Šabac MAČVA – MLADOST
26.10.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – FK VOŽDOVAC
26.10.2019 00:00 Beograd RAD – RADNIČKI
26.10.2019 00:00 Surdulica RADNIK – CRVENA ZVEZDA
26.10.2019 00:00 Senta TSC – PROLETER
Kolo 14
30.10.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – PROLETER
30.10.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – TSC
30.10.2019 00:00 Niš RADNIČKI – RADNIK
30.10.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – RAD
30.10.2019 00:00 Lučani MLADOST – NAPREDAK
30.10.2019 00:00 Subotica SPARTAK – MAČVA
30.10.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – PARTIZAN
30.10.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – INĐIJA
30.10.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – TSC
30.10.2019 00:00 Niš RADNIČKI – RADNIK
30.10.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – RAD
30.10.2019 00:00 Lučani MLADOST – NAPREDAK
30.10.2019 00:00 Subotica SPARTAK – MAČVA
30.10.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – PARTIZAN
30.10.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – INĐIJA
Kolo 15
03.11.2019 00:00 Inđija INĐIJA – JAVOR MATIS
03.11.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – VOJVODINA
03.11.2019 00:00 Šabac MAČVA – ČUKARIČKI DOO
03.11.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – SPARTAK
03.11.2019 00:00 Beograd RAD – MLADOST
03.11.2019 00:00 Surdulica RADNIK – FK VOŽDOVAC
03.11.2019 00:00 Senta TSC – RADNIČKI
03.11.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – CRVENA ZVEZDA
03.11.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – VOJVODINA
03.11.2019 00:00 Šabac MAČVA – ČUKARIČKI DOO
03.11.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – SPARTAK
03.11.2019 00:00 Beograd RAD – MLADOST
03.11.2019 00:00 Surdulica RADNIK – FK VOŽDOVAC
03.11.2019 00:00 Senta TSC – RADNIČKI
03.11.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – CRVENA ZVEZDA
Kolo 16
09.11.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – CRVENA ZVEZDA
09.11.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – RADNIČKI
09.11.2019 00:00 Senta TSC – FK VOŽDOVAC
09.11.2019 00:00 Surdulica RADNIK – MLADOST
09.11.2019 00:00 Beograd RAD – SPARTAK
09.11.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – ČUKARIČKI
09.11.2019 00:00 Šabac MAČVA – VOJVODINA
09.11.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – INĐIJA
09.11.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – CRVENA ZVEZDA
09.11.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – RADNIČKI
09.11.2019 00:00 Senta TSC – FK VOŽDOVAC
09.11.2019 00:00 Surdulica RADNIK – MLADOST
09.11.2019 00:00 Beograd RAD – SPARTAK
09.11.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – ČUKARIČKI
09.11.2019 00:00 Šabac MAČVA – VOJVODINA
09.11.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – INĐIJA
Kolo 17
23.11.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – JAVOR MATIS UNESEN
23.11.2019 00:00 Inđija INĐIJA – MAČVA UNESEN
23.11.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – NAPREDAK UNESEN
23.11.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – RAD UNESEN
23.11.2019 00:00 Subotica SPARTAK – RADNIK UNESEN
23.11.2019 00:00 Lučani MLADOST – TSC UNESEN
23.11.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – PROLETER UNESEN
23.11.2019 00:00 Niš RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA UNESEN
23.11.2019 00:00 Inđija INĐIJA – MAČVA UNESEN
23.11.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – NAPREDAK UNESEN
23.11.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – RAD UNESEN
23.11.2019 00:00 Subotica SPARTAK – RADNIK UNESEN
23.11.2019 00:00 Lučani MLADOST – TSC UNESEN
23.11.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – PROLETER UNESEN
23.11.2019 00:00 Niš RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA UNESEN
Kolo 18
30.11.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – RADNIČKI
30.11.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – FK VOŽDOVAC
30.11.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – MLADOST
30.11.2019 00:00 Senta TSC – SPARTAK
30.11.2019 00:00 Surdulica RADNIK – ČUKARIČKI
30.11.2019 00:00 Beograd RAD – VOJVODINA
30.11.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – INĐIJA
30.11.2019 00:00 Šabac MAČVA – PARTIZAN
30.11.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – FK VOŽDOVAC
30.11.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – MLADOST
30.11.2019 00:00 Senta TSC – SPARTAK
30.11.2019 00:00 Surdulica RADNIK – ČUKARIČKI
30.11.2019 00:00 Beograd RAD – VOJVODINA
30.11.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – INĐIJA
30.11.2019 00:00 Šabac MAČVA – PARTIZAN
Kolo 19
04.12.2019 00:00 Šabac MAČVA – JAVOR MATIS
04.12.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – NAPREDAK
04.12.2019 00:00 Inđija INĐIJA – RAD
04.12.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – RADNIK
04.12.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – TSC
04.12.2019 00:00 Subotica SPARTAK – PROLETER
04.12.2019 00:00 Lučani MLADOST – CRVENA ZVEZDA
04.12.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – RADNIČKI
04.12.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – NAPREDAK
04.12.2019 00:00 Inđija INĐIJA – RAD
04.12.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – RADNIK
04.12.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – TSC
04.12.2019 00:00 Subotica SPARTAK – PROLETER
04.12.2019 00:00 Lučani MLADOST – CRVENA ZVEZDA
04.12.2019 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – RADNIČKI
Kolo 20
08.12.2019 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – FK VOŽDOVAC
08.12.2019 00:00 Niš RADNIČKI – MLADOST
08.12.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – SPARTAK
08.12.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – ČUKARIČKI
08.12.2019 00:00 Senta TSC – VOJVODINA
08.12.2019 00:00 Surdulica RADNIK – INĐIJA
08.12.2019 00:00 Beograd RAD – PARTIZAN
08.12.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – MAČVA
08.12.2019 00:00 Niš RADNIČKI – MLADOST
08.12.2019 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – SPARTAK
08.12.2019 00:00 Novi Sad PROLETER – ČUKARIČKI
08.12.2019 00:00 Senta TSC – VOJVODINA
08.12.2019 00:00 Surdulica RADNIK – INĐIJA
08.12.2019 00:00 Beograd RAD – PARTIZAN
08.12.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – MAČVA
Kolo 21
14.12.2019 00:00 Kruševac NAPREDAK – JAVOR MATIS
14.12.2019 00:00 Šabac MAČVA – RAD
14.12.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – RADNIK
14.12.2019 00:00 Inđija INĐIJA – TSC
14.12.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – PROLETER
14.12.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – CRVENA ZVEZDA
14.12.2019 00:00 Subotica SPARTAK – RADNIČKI
14.12.2019 00:00 Lučani MLADOST – FK VOŽDOVAC
14.12.2019 00:00 Šabac MAČVA – RAD
14.12.2019 00:00 Beograd PARTIZAN – RADNIK
14.12.2019 00:00 Inđija INĐIJA – TSC
14.12.2019 00:00 Novi Sad VOJVODINA – PROLETER
14.12.2019 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – CRVENA ZVEZDA
14.12.2019 00:00 Subotica SPARTAK – RADNIČKI
14.12.2019 00:00 Lučani MLADOST – FK VOŽDOVAC
Kolo 22
15.02.2020 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – MLADOST
15.02.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – SPARTAK
15.02.2020 00:00 Niš RADNIČKI – ČUKARIČKI
15.02.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA
15.02.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – INĐIJA
15.02.2020 00:00 Senta TSC – PARTIZAN
15.02.2020 00:00 Surdulica RADNIK – MAČVA
15.02.2020 00:00 Beograd RAD – NAPREDAK
15.02.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – SPARTAK
15.02.2020 00:00 Niš RADNIČKI – ČUKARIČKI
15.02.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA
15.02.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – INĐIJA
15.02.2020 00:00 Senta TSC – PARTIZAN
15.02.2020 00:00 Surdulica RADNIK – MAČVA
15.02.2020 00:00 Beograd RAD – NAPREDAK
Kolo 23
22.02.2020 00:00 Beograd RAD – JAVOR MATIS
22.02.2020 00:00 Kruševac NAPREDAK – RADNIK
22.02.2020 00:00 Šabac MAČVA – TSC
22.02.2020 00:00 Beograd PARTIZAN – PROLETER
22.02.2020 00:00 Inđija INĐIJA – CRVENA ZVEZDA
22.02.2020 00:00 Novi Sad VOJVODINA – RADNIČKI
22.02.2020 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – FK VOŽDOVAC
22.02.2020 00:00 Subotica SPARTAK – MLADOST
22.02.2020 00:00 Kruševac NAPREDAK – RADNIK
22.02.2020 00:00 Šabac MAČVA – TSC
22.02.2020 00:00 Beograd PARTIZAN – PROLETER
22.02.2020 00:00 Inđija INĐIJA – CRVENA ZVEZDA
22.02.2020 00:00 Novi Sad VOJVODINA – RADNIČKI
22.02.2020 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – FK VOŽDOVAC
22.02.2020 00:00 Subotica SPARTAK – MLADOST
Kolo 24
29.02.2020 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – SPARTAK
29.02.2020 00:00 Lučani MLADOST – ČUKARIČKI DOO
29.02.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – VOJVODINA
29.02.2020 00:00 Niš RADNIČKI – INĐIJA
29.02.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN
29.02.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – MAČVA
29.02.2020 00:00 Senta TSC – NAPREDAK
29.02.2020 00:00 Surdulica RADNIK – RAD
29.02.2020 00:00 Lučani MLADOST – ČUKARIČKI DOO
29.02.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – VOJVODINA
29.02.2020 00:00 Niš RADNIČKI – INĐIJA
29.02.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN
29.02.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – MAČVA
29.02.2020 00:00 Senta TSC – NAPREDAK
29.02.2020 00:00 Surdulica RADNIK – RAD
Kolo 25
04.03.2020 00:00 Surdulica RADNIK – JAVOR MATIS
04.03.2020 00:00 Beograd RAD – TSC
04.03.2020 00:00 Kruševac NAPREDAK – PROLETER
04.03.2020 00:00 Šabac MAČVA – CRVENA ZVEZDA
04.03.2020 00:00 Beograd PARTIZAN – RADNIČKI
04.03.2020 00:00 Inđija INĐIJA – FK VOŽDOVAC
04.03.2020 00:00 Novi Sad VOJVODINA – MLADOST
04.03.2020 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – SPARTAK
04.03.2020 00:00 Beograd RAD – TSC
04.03.2020 00:00 Kruševac NAPREDAK – PROLETER
04.03.2020 00:00 Šabac MAČVA – CRVENA ZVEZDA
04.03.2020 00:00 Beograd PARTIZAN – RADNIČKI
04.03.2020 00:00 Inđija INĐIJA – FK VOŽDOVAC
04.03.2020 00:00 Novi Sad VOJVODINA – MLADOST
04.03.2020 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – SPARTAK
Kolo 26
08.03.2020 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – ČUKARIČKI
08.03.2020 00:00 Subotica SPARTAK – VOJVODINA
08.03.2020 00:00 Lučani MLADOST – INĐIJA
08.03.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – PARTIZAN
08.03.2020 00:00 Niš RADNIČKI – MAČVA
08.03.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – NAPREDAK
08.03.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – RAD
08.03.2020 00:00 Senta TSC – RADNIK
08.03.2020 00:00 Subotica SPARTAK – VOJVODINA
08.03.2020 00:00 Lučani MLADOST – INĐIJA
08.03.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – PARTIZAN
08.03.2020 00:00 Niš RADNIČKI – MAČVA
08.03.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – NAPREDAK
08.03.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – RAD
08.03.2020 00:00 Senta TSC – RADNIK
Kolo 27
14.03.2020 00:00 Senta TSC – JAVOR MATIS
14.03.2020 00:00 Surdulica RADNIK – PROLETER
14.03.2020 00:00 Beograd RAD – CRVENA ZVEZDA
14.03.2020 00:00 Kruševac NAPREDAK – RADNIČKI
14.03.2020 00:00 Šabac MAČVA – FK VOŽDOVAC
14.03.2020 00:00 Beograd PARTIZAN – MLADOST
14.03.2020 00:00 Inđija INĐIJA – SPARTAK
14.03.2020 00:00 Novi Sad VOJVODINA – ČUKARIČKI
14.03.2020 00:00 Surdulica RADNIK – PROLETER
14.03.2020 00:00 Beograd RAD – CRVENA ZVEZDA
14.03.2020 00:00 Kruševac NAPREDAK – RADNIČKI
14.03.2020 00:00 Šabac MAČVA – FK VOŽDOVAC
14.03.2020 00:00 Beograd PARTIZAN – MLADOST
14.03.2020 00:00 Inđija INĐIJA – SPARTAK
14.03.2020 00:00 Novi Sad VOJVODINA – ČUKARIČKI
Kolo 28
22.03.2020 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – VOJVODINA
22.03.2020 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – INĐIJA
22.03.2020 00:00 Subotica SPARTAK – PARTIZAN
22.03.2020 00:00 Lučani MLADOST – MAČVA
22.03.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – NAPREDAK
22.03.2020 00:00 Niš RADNIČKI – RAD
22.03.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIK
22.03.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – TSC
22.03.2020 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – INĐIJA
22.03.2020 00:00 Subotica SPARTAK – PARTIZAN
22.03.2020 00:00 Lučani MLADOST – MAČVA
22.03.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – NAPREDAK
22.03.2020 00:00 Niš RADNIČKI – RAD
22.03.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIK
22.03.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – TSC
Kolo 29
04.04.2020 00:00 Novi Sad PROLETER – JAVOR MATIS
04.04.2020 00:00 Senta TSC – CRVENA ZVEZDA
04.04.2020 00:00 Surdulica RADNIK – RADNIČKI
04.04.2020 00:00 Beograd RAD – FK VOŽDOVAC
04.04.2020 00:00 Kruševac NAPREDAK – MLADOST
04.04.2020 00:00 Šabac MAČVA – SPARTAK
04.04.2020 00:00 Beograd PARTIZAN – ČUKARIČKI
04.04.2020 00:00 Inđija INĐIJA – VOJVODINA
04.04.2020 00:00 Senta TSC – CRVENA ZVEZDA
04.04.2020 00:00 Surdulica RADNIK – RADNIČKI
04.04.2020 00:00 Beograd RAD – FK VOŽDOVAC
04.04.2020 00:00 Kruševac NAPREDAK – MLADOST
04.04.2020 00:00 Šabac MAČVA – SPARTAK
04.04.2020 00:00 Beograd PARTIZAN – ČUKARIČKI
04.04.2020 00:00 Inđija INĐIJA – VOJVODINA
Kolo 30
11.04.2020 00:00 Ivanjica JAVOR MATIS – INĐIJA
11.04.2020 00:00 Novi Sad VOJVODINA – PARTIZAN
11.04.2020 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – MAČVA
11.04.2020 00:00 Subotica SPARTAK – NAPREDAK
11.04.2020 00:00 Lučani MLADOST – RAD
11.04.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – RADNIK
11.04.2020 00:00 Niš RADNIČKI – TSC
11.04.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – PROLETER
11.04.2020 00:00 Novi Sad VOJVODINA – PARTIZAN
11.04.2020 00:00 Beograd ČUKARIČKI DOO – MAČVA
11.04.2020 00:00 Subotica SPARTAK – NAPREDAK
11.04.2020 00:00 Lučani MLADOST – RAD
11.04.2020 00:00 Beograd FK VOŽDOVAC – RADNIK
11.04.2020 00:00 Niš RADNIČKI – TSC
11.04.2020 00:00 Beograd CRVENA ZVEZDA – PROLETER