Zvezda remizirala sa Klužom u pripremnom duelu

FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene Zvezde igrali su nerešeno sa Klužom u pripremnom meču u Austriji (1:1)

Crveno-beli su započeli meč u sledećem sastavu: Popović, Gobeljić, Stojković, Milunović, Rodić, Čaušić, Jovančić, Ivanić, Marin, Jevtović, Boaći.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a šampion Srbije je nekoliko puta zapretio protivniku iz Rumunije, bez rezultata.

Zvezda je stigla do prednosti u 67. minutu, kada je Ben izveo slobodan udarac i poslao loptu u srce šesnaestercu, a kapiten Vujadin Savić glavom zatresao mrežu.

Gosti su ipak uspeli da izjednače, i to na identičan način posle prekida, u 80. minutu. Strelac je bio Rondon, koji je iskoristio lošu procenu golmana Popovića i odbrane tima iz Beograda.

Zvezda je imala prilično brojnu podršku za jedan pripremni duel, pošto je na tribinama bilo nekoliko stotina navijača.