Vulić i Jevtović za slavlje crveno-belih

Srbija - Super liga 9. avg 201921:56 > 21:59
FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u meču četvrtog kola Superlige Srbije. Crveno-beli bili su bolji od Mladosti iz Lučana rezultatom 2:0.

Meč na stadionu „Rajko Mitić“ bolje je otvorio tim Vladana Milojevića.

Zvezda je posle remija sa Kopenhagenom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona nastavila sa dobrim partijama u šampionatu Srbije.

Crveno-beli stigli su do vođstva već u petom minutu utakmice, pogotkom Miloša Vulića.

Konkretnija je bila Zvezda i u nastavku, a dosta prostora da se upiše u strelce imao je Pankov, kada je sa ivice šesnaesterca šutirao, ali je lopta završila preko prečke.

Prednost je duplirao Milan Jevtović.

Dvadesetšestogodišnji vezista je zatresao mrežu gostiju u završnici prvog dela igre. Uspeo je Jevtović da reši kontra napad Zvezde, pošto je loptu poslao u levi ugao mreže i savladao golmana Rosića.

I u nastavku je Zvezda bila bolji rival i kontrolisala igru, ali golova nije bilo.

Zvezda posle četiri utakmice ima 12 bodova.