Savo: Nije trebalo ni danas da dođem na konferenciju

Print screen/SK

Trener Partizana Savo Milošević čestitao je svojim igračima na dobroj igri, posle pobede nad Vojvodinom (4:0), i tom prilikom istakao da zbog pojavljivanja pred novinarima nije ostao dosledan.

Moram da budem nedosledan… Nije trebalo ni danas da se pojavim na konferenciji da ne ispadne da dolazim samo kad pobedimo„, rekao je Milošević, koji se nije obratio novinarima posle poraza od Čukaričkog prošle nedelje.

Crno-beli su slavili pred svojim navijačima u 15. kolu Superlige zahvaljujući dvostrukom strelcu Nathu (jedan gol iz penala), Zdjelaru i Sadiku.

Nije bilo lako, ispada tako, ali mi smo sve utakmice u kojima smo prvi postizali gol rešavali lako, posle toga našu tranziciju i kontru ne mogu da brane. Danas smo imali sreću da na vreme postignemo gol i da ne moramo da jurimo, otvorila nam se utakmica kako treba tako da nam je to sigurno olakšalo mnogo„.