Ubedljiva pobeda prvotimaca Zvezde nad omladincima

Prvotimci Crvene zvezde pobedili su sa 3:0 omladinski tim tog kluba u pripremnom meču pred nastavak sezone.

Strelci golova za prvotimce bili su Milan Pavkov u trećem, Njegoš Petrović u 50. i Aleksa Vukanović u 71. minutu.

Trener Dejan Stanković u prvom poluvremenu izveo je tim u sastavu Borjan, Gobeljić, Degenek, Babić, Konatar, Sanogo, Ivanić, Nikolić, Gavrić, Tomane, Pavkov.

U drugom delu utakmice priliku su dobili Popović, Gajić, Pankov, Milunović, Rodić, Petrović, Jovičić, Ben, Garsija, Vukanović i Boaći.

Igralo se dva puta po 40 minuta, a već na samom startu seniori su došli su prednost. Ivanić se posle pasa Sanoga našao ispred Katića i šutirao, a lopta se od stative odbila do Pavkova kome nije bilo teško da sa nekoliko metara pošalje loptu u prazan gol.

Start drugog poluvremena obeležio je Njegoš Petrović koji je snažnim udarcem u 45. minutu pogodio rašlje Katićevog gola sa dvadesetak metara. Konačni rezultat postavio je Aleksa Vukanović u 71. minutu, pošto je posle centaršuta Simića matirao Gutešu