Ivanović i spretni Sadik za dobar start crno-belih

Fudbaleri Partizana pobedom su započeli pripreme na Zlatiboru. U sportskom centru "Čajetina" savladali su ekipu Trepče sa 2:0.

Oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Najpre je u osmom minutu Đorđe Ivanović na drugoj stativi uspešno realizovao dobar prodor i oštar centaršut Japanca Asana, da bi u samom finišu prvog poluvremena Umar Sadik odlično prihvatio loptu i spretno iz okreta matirao golmana Trepče Milentijevića.

Zadovoljni smo kako je prošlo, sve smo bolji. Utakmice na pripremama će nam poslužiti da što spremnije dočekamo novu sezonu. Verujem da ćemo pre nego što se završe pripreme biti 90 odsto spremni“, rekao je Umar Sadik i dodao da se ekipa Trepče pokazala kao čvrst i dobar protivnik, ali da je evidentno da su crno-beli bolji tim.

Trener Savo Milošević je izveo sledeći sastav: Popović, Lutovac, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Natko, Pavlović, Ivanović, Asano, Sadik.

U nastavku meča zaigrao je i novajlija Abdulaj Sise, a pored njega šansu su još dobili Smiljanić, Vujačić, Brežančić, Knežević, Čolić, Šćekić, Arambašić i D. Stojković.

Trener Trepče Vasov Tomas suprotstavio je crno-belima sledeće igrače: Milentijević (G), Mašić, Đorđević, Lakota, Pronek, Mihajlović, Tanasković, Popović, Mirković, Radojević, Kasalović.

Fudbaleri Partizana naredni meč igraće protiv ekipe Proletera, a zatim i protiv Mladosti iz Lučana i Zlatibora.