Petarda TSC, Čukarički sa penala ukrotio Zmajeve

Foto TSC Bačka Topola

Subotnje poslepodne nastavljeno je u Superligi Srbije sa četiri meča 14. kola u kojima smo videli 12 golova.

TSC je dočekao Mladost iz Lučana i slavio sa ubedljivih 5:0.

Do tri je TCS brojao u prvom poluvremenu, i to samo u razmaku od 12 minuta. Počelo je golom Milićevića u 33. minutu, usledio je pogodak Petkovića u 43, da bi prvo poluvreme zaključio Zec u 45. minutu.

Goleada je nastavljena u 80. i 87. minutu, a golove za domaće postigli su Banjac i Babić.

Čukarički je na Brdu bio bolji od Voždovca i slavio 3:2.

Poveo je Čukarički sa bele tačke u 26. minutu. Precizan je bio Birmančević. Nišić je pogodio u 32. minutu i doneo Zmajevima izjednačenje.

Na početku drugog poluvremena, u 58. minutu Putinčanin je doveo goste u vođstvo, ali je deset minuta kasnije usledilo novo izjednačenje nakon gola Ndiajea.

Čukarički je do pobede došao sa bele tačke, još jednom je precizan bio Birmančević.

Mačva je na svom terenu golom Ortiza u 81. minutu savladala Javor.

Radnik je u Nišu savladao Radnički takođe minimalcem, 1:0. Pobedu timu iz Surdulice doneo je Makarić.