Četvorke Čukaričkog i Mladosti

Badamosi Cukaricki v Mladost Lucani - Mozzart Super League Season 2022/2023
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

U poslednja dva meča 10. kola Superlige Čukarički i Mladost ostvarili su ubedljive pobede. Čukarički je kao gost savladao Radnik 4:0, dok je Mladost u Lučanima savladala Javor 4:1.

Čukarički je meč u Surdulici praktično rešio u prvih 20 minuta. Tada su Brđani postigli tri gola. Redom Docić iz penala u osmom, Endiaje u 15. i Badamosi u 20. minutu.

Tada je bilo jasno da tri boda odlaze u Beograd. A onda je samo Endiaje drugim golom u 74. minutu overio veliku pobedu.

Mladost je takođe bila raspoložena za četvorku. Jojić u sedmom minutu doveo je Lučance u vođstvo. Na 2:0 povisio je Bojović u 23. minutu. Vratio se Javor šest minuta kasnije preko Gigića.

Ipak, u 35. minutu Radivojević je ponovo vratio dva razlike i rezultatom 3:1 otišlo se na odmor. Konačan rezultat 4:1 postavio je Gordić u 58. minutu.