Evrogol Topića i poraz Vojvodine u Aradu

Foto FK Vojvodina Vojvodina-Radnicki-1-1024x683
Foto FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine izgubili su od rumunske ekipe UTA rezultatom 2:1 u prijateljskom susretu u Aradu.

FK Vojvodina

Jedini pogodak za Vojvodinu postigao je Mirko Topić efektnim udarcem sa 25 metara u 82. minutu.

Domaći tim je poveo u 54. minutu golom Godvina, na 2:0 povisio je Bata iz jedanesterca u 61. minutu nakon što je Traore tek što je ušao u igru oborio Godvina u kaznenom prostoru.

Novosađani su postigli još jedan gol u drugom poluvremenu, ali je on poništen zbog ofsajda.

Trener Vojvodine Milan Rastavac izveo je sledeći sastav:

Vojvodina: Toroman (od 77. Puškić), Lazarević (od 46. Bjeković), Vitas (od 59. Traore), Topić, Antonijević, Milosavljević (od 46. Busnić), Zukić (od 77. Popović), Čumić (od 46. Paunović), Simić (od 77. Sukačev), Malbašić (od 59. Kovačev), N. Nikolić (od 46. Kokanović).