Grafičar gazi, Rad pao u Mitrovici, poraz Zlatibora u 90.

Starsport

U sva tri meča subotnjeg programa osmog kola Prve lige Srbije slavili su domaći timovi.

Grafičar se ne šali. Razvojni tim Crvene zvezde će i posle osmog kola biti na čelu tabele. Momci u ljubičastim dresovima slavili su na svom stadionu protiv Trajala sa 2:0. Domaći su posao odradili još u prvom poluvremenu, golovima u 32. i 39. minutu.

Rad je bio u seriji od četiri meča bez poraza, ali su Građevinari kapitulirali na gostovanju Radničkom u Sremskoj Mitrovici – 2:0. I to u finišu susreta, domaći su golove postizali u 78. i 86. minutu.

Minimalac na svom terenu ostvario je novobeogradski Radnički, koji je bio bolji od Zlatibora – 1:0. Gol odluke postigao je Melentijević u 90. minutu za veliku radost Majstora, koji su prekinuli seriju od tri poraza.