Jovanović i Vidosavljević za trijumf Čuke, Zmajevi rutinski

Srbija - Super liga 28. apr 202119:57 > 19:59
Čukarički Đorđe Jovanović
Foto FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su lučansku Mladost na svom terenu u 34. kolu Superlige Srbije rezultatom 4:2, uz po dva pogodka Đorđa Jovanovića i Milutina Vidosavljevića.

Dvojac Brđana dominirao je duelom protiv Lučanaca. Jovanović je bio strelac u 11. i 49. minutu, dok je Vidosavljević pogađao mrežu gostiju u 62. i 71. za rutinski trijumf domaćina.

U međuvremenu, za Mladost je Saša Jovanović bio precizan u 53, dok je u 88. Milan Bojović iz penala postavio konačan rezultat.

Čuka se pobedom popela na treće mesto tabele sa 68 bodova. Mladost je prekinula niz od pet uzastopnih trijumfa, ali je ostala na sedmoj poziciji sa 48.

Voždovac je sa 2:0 slavio u Novom Pazaru, a do slavlja je stigao pogocima u ranoj fazi utakmice. Bogdanović se upisao u strelce u drugom, a Purtić u petom iz penala.

Zmajevi su 10. na tabeli sa 44 boda. Pazarci zauzimaju 16. poziciju sa 39.

Duel Bačke i Zlatibora pripao je gostima 1:0. Jedini gol dao je Momčilović u šestom minutu.

Zlatibor je 18. na tabeli sa 25 bodova, dok je Bačka poslednja sa 16. I jedan i drugi klub nemaju šanse da opstanu u ligi.