Jovanović nosi Čukarički, Radu tri boda u Kruševcu

Srbija - Super liga 3. mar 202116:36 > 16:36 0 komentara
Dimitrije Kamenović
FK Čukarički

Čukarički je lako savladao Metalac 2:0 u 25. kolu Superlige Srbije. Precizan za tim sa Banovog Brda bio je Đorđe Jovanović, koji je pogodio u sedmom i 57. minutu.

Ovim trijumfom tim sa Banovog Brda se probio na treće mesto na tabeli. Sada imaju 51 bod i preskočili su Vojvodinu, koja je posle poraza od Partizana ostala na 50.

povezane vesti

Važan trijumf u borbi za opstanak ostvrio je Rad. Građevinari su bili bolji od Napretka u Kruševcu 2:0. Mreću domaćina načeo je Radivojević koji je savladao golmana Ostojića. Trijumf je u trećem minutu nadokande overio Nemanja Mladenović.

U Surdulici je Radnik bio ubedljiv protiv Novog Pazara 4:1. Prvi gol je postigao Subotić u 12. minutu. Gosti su preko Dragutinovića u 40 stigli do izjednačenja. To je bilo sve što su uradili. Na startu drugog dela pogodio je Makarić u 55. i 57. minutu. Bili su to njegov 16. i 17. gol u šampionatu. Konačan skor postavio je Spasić u 90. minutu..

Voždovac je posle preokreta savladao Bačku 2:1. Gosti su do vođstva stigli u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Strelac je bio Paradina. U nastavku se razigrao Lazar Arsić. Prvo je u 65. minutu pogodio sa penala, a onda je tri minuta kasnije na asistenciju Hajdina doneo sva tri boda svojoj ekipi.

Iznenađenje u Lučanima napravio je Zlatibor. Tim iz Čajetine savladao je domaću Mladost 2:0. Pitanje pobednika su rešili u prvom poluvremenu. U 23. minutu u vođstvo ih je doveo Sević, a konačan skor postavio je Stefan Vukić u 42. minutu.