Metalac slavio u Lazarevcu

Mbong Prestiž
Srđan Stevanović/Starsport

Metalac je minimalnim rezultatom 1:0 savladao Kolubaru u Lazarevcu u meču 24. kola Superlige Srbije.

Prvo poluvreme je proteklo u izjednačenoj igri. Posed lopte je bio gotovo identičan, a Kolubara je uputila četiri, a Metalac tri šuta ka golu rivala.

povezane vesti

Odluka je pala u 68. minutu. Dosuđen je penal za tim iz Gornjeg Milanovca. Odgovornost je preuzeo iskusni Jovan Stojanović i preciznim udarcem ispostavilo se doneo tri boda izabranicima Milije Žižića.

Ovim trijumfom Metalac je stigao do 22 boda i trenutno je na 14. mestu sa tri boda više od Radničkog 1923 i četiri od poslednjeplasiranog Novog Pazara. Kolubara je na desetom mestu i propustila je lepu priliku da uđe u krug timova koji idu u plej of. Lazarevčani imaju 29 poena.